xProjekty z zakresu B+R Dotacje dla uczelni wyższych Dotacje dla sektora publicznego Wsparcie dla instytucji otoczenia biznesu Dokumenty planowania strategicznego Projekty koncepcyjne i architektoniczne Dotacje dla firm

Logo Innova
linia

Innova Consulting Sp. z o.o.
jest częścią Grupy Kapitałowej

Lech Consulting

innova@innova.net.pl
tel. (56) 622 63 38
tel./fax. (56) 620 00 07

projekt: c-designer.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

W zakresie tworzenia dokumentów planowania strategicznego stawiamy na kompleksowość.

Pracę na strategią rozwoju prowadzimy zaczynając od diagnozy stanu istniejącego, sporządzonej na podstawie badań, przez warsztaty strategiczne i określenie kierunków rozwoju, po konsultacje społeczne i przeprowadzenie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko opracowanego dokumentu.

Sporządzamy różnorodne dokumenty planowania strategicznego, w tym:

  • strategie rozwoju samorządów,
  • strategie obszarów rozwoju społeczno-gospodarczego,
  • lokalne programy rewitalizacji,
  • lokalne strategie rozwoju,
  • strategie promocji regionów,
  • plany odnowy miejscowości i inne.

W ramach naszej Grupy Kapitałowej sporządziliśmy kilkadziesiąt dokumentów planowania strategicznego. Jednym z najważniejszych projektów w tym zakresie, które prowadziła nasza druga spółka (Lech Consulting Sp. z o.o.), było opracowanie pn. „Aktywizacja społeczno-gospodarcza terenów położonych nad ciekami i zbiornikami wodnymi w Bydgosko-Toruńskim Obszarze Funkcjonalnym (BTOF)”. Dokument zawierał szczegółową analizę, kierunki rozwoju oraz koncepcje zagospodarowania w formie map. W opracowaniu wskazaliśmy, w jaki sposób należy inwestować w obszary nadrzeczne i nadwodne na terenie obszaru metropolitalnego, w celu pełnego wykorzystania ich potencjału społecznego i gospodarczego.

Jedna z 40 map, jakie sporządziliśmy w ramach powyższego opracowania - schemat rozwoju terenów nadwiślańskich w Toruniu:

schemat.jpg

 

regionalne