xProjekty z zakresu B+R Dotacje dla uczelni wyższych Dotacje dla sektora publicznego Wsparcie dla instytucji otoczenia biznesu Dokumenty planowania strategicznego Projekty koncepcyjne i architektoniczne Dotacje dla firm

Logo Innova
linia

Innova Consulting Sp. z o.o.
jest częścią Grupy Kapitałowej

Lech Consulting

innova@innova.net.pl
tel. (56) 622 63 38
tel./fax. (56) 620 00 07

projekt: c-designer.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

INNOVA CONSULTING powstała w 2007 roku, a od 2011 r. jest jedną z dwóch spółek w Grupie Kapitałowej Lech Consulting. W trakcie naszej wieloletniej działalności rozwinęliśmy silną sieć współpracy z uczelniami wyższymi, jednostkami naukowymi, samorządami oraz z sektorem biznesowym.

Świadczymy pełen pakiet usług w zakresie pozyskania i rozliczenia dofinansowania unijnego, ale także w zakresie sporządzania koncepcji architektonicznych i projektów budowlanych dla przedsięwzięć infrastrukturalnych.

Obszarem naszych specjalizacji jest m.in. doradztwo w zakresie finansowania projektów realizowanych przez uczelnie i jednostki naukowe. W głównej mierze są to projekty badawcze oraz inwestycje w infrastrukturę B+R, a także przedsięwzięcia polegające na współpracy jednostek naukowych z sektorem biznesowym.

Zajmujemy się kompleksowym wparciem w zakresie pozyskania dotacji dla jednostek samorządowych. Zaufały nam m.in. Miasto Stołeczne Warszawa, Gmina Miasta Radomia, Miasto Bydgoszcz, Gmina Miasta Toruń, Miasto Kielce i wiele innych.

Nasze portfolio to kilkaset pozyskanych dotacji na łączną kwotę ponad miliarda złotych. Referencje

Przykładowe zrealizowane projekty:

Collegium Humanisticum UMK w Toruniu.jpgCentrum Badan Przedklinicznych i Technologii.jpgBydgoska Przystan na Wyspie Mlynskiej.jpgProjekt Uniwersyteckiego Centrum Sportowego UMK w Toruniu.jpgBydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.jpgIDEA - przestrzen biznesu .jpgRenowacja Fontanny Potop w Bydgoszczy.jpgCentrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu UKW w Bydgoszczy .jpgKoncepcja architektoniczna budynku hotelowego w Mikolajkach.jpg

o firmie