xProjekty z zakresu B+R Dotacje dla uczelni wyższych Dotacje dla sektora publicznego Wsparcie dla instytucji otoczenia biznesu Dokumenty planowania strategicznego Projekty koncepcyjne i architektoniczne Dotacje dla firm

Logo Innova
linia

Innova Consulting Sp. z o.o.
jest częścią Grupy Kapitałowej

Lech Consulting

innova@innova.net.pl
tel. (56) 622 63 38
tel./fax. (56) 620 00 07

projekt: c-designer.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Dofinansowanie badań w sektorze nauki i biznesu, dotacje na rozwój infrastruktury B+R.

Naszą specjalizacją jest doradztwo w zakresie pozyskania i rozliczenia dofinansowania dla projektów z zakresu badań i rozwoju oraz tworzenia infrastruktury B+R.

Jednym z najpoważniejszych przedsięwzięć, dla którego pozyskaliśmy dofinansowanie, była budowa Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii (CePT) - największego projektu biomedycznego i biotechnologicznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Dotacja w wysokości niemal 360 mln zł pozwoliła na stworzenie w Warszawie prężnego ośrodka naukowego, w którym prowadzone będą badania dotyczące najczęściej występujących chorób cywilizacyjnych. Projekt był realizowany w konsorcjum 3 uczelni wyższych oraz 7 instytutów Polskiej Akademii Nauk. Koordynatorem przedsięwzięcia był Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Wśród innych naszych sukcesów dotyczących pozyskania dofinansowania dla projektów B+R wyróżnić można m.in.:

  • 20 mln zł dla Uniwersytetu Gdańskiego (projekt Bio-Med-Eko: Biologia dla Medycyny i Środowiska),
  • 1,7 mln zł na poszukiwanie innowacyjnego leku śródbłonkowego w grupie nowych pochodnych escyny dla Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego,
  • 6 mln zł na stworzenie kompleksu laboratoriów na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Posiadamy szerokie doświadczenie w aplikowaniu o wsparcie dla projektów B+R realizowanych przez firmy oraz polegających na wdrożeniu innowacyjnych technologii produkcji. W ramach naszej Grupy Kapitałowej opracowaliśmy dokumentacje oraz pozyskaliśmy dofinansowanie dla kilkudziesięciu innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych.

Zajmujemy się także rozliczaniem dotacji. Innova Consulting zarządzała m.in. kilkuletnim projektem badawczym o wartości 43 mln zł. Przedsięwzięcie realizowane było przez konsorcjum 3 jednostek naukowych (w tym Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN jako liderem) i dotyczyło prowadzenia badań nad technologią otrzymywania biodegradowalnych poliestrów z wykorzystaniem surowców odnawialnych.

Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii

Centrum Badań Przedklinicznych i Technologii (CePT)

b+r